issn

  issn
  issn

REDAKTORZY TEMATYCZNI 

Antropologia

Anna Radochońska (Poland)

Chemia medyczna

Dorota Bartusik Aebisher (Poland)

Chirurgia szczękowa, chirurgia stomatologiczna

Bogumił Lewandowski (Poland)

Choroby wewnętrzne

Marek Grzywa (Poland)

Epidemiologia, promocja zdrowia

Irena Dorota Karwat (Poland)

Etyka

Andrzej Garbarz (Poland)

Fotochemia i fotobiologia

David Aebisher (Poland)

Gastroenterologia, hepatologia, zaburzenia odżywiania

Józef Ryżko (Poland)

Genetyka, biologia molekularna=

Izabela Zawlik (Poland)

Ginekologia, położnictwo i chirurgia

Grzegorz Raba (Poland)

Historia medycyny

Sławomir Jandziś (Poland)

Immunologia, terapie eksperymentalne

Jacek Tabarkiewicz (Poland)

Medycyna społeczna

Anna Wilmowska-Pietruszyńska (Poland)

Neurologia, neurochirurgia

Andrzej Maciejczak (Poland)

Onkologia

Bożenna Karczmarek-Borowska (Poland)

Ortopedia

Sławomir Snela (Poland)

Pediatria

Bartosz Korczowski (Poland)

Psychologia kliniczna, psychopatologia

Mieczysław Radochoński (Poland)

Rehabilitacja Andrzej Kwolek (Poland)

Terapia zajęciowa

Hanneke Van Bruggen (Netherlands)

Zdrowie publiczne, medycyna farmaceutyczna Paweł Januszewicz (Poland)
Żywienie człowieka Katarzyna Dereń (Poland)

KRAJOWA RADA NAUKOWA

Danuta Celińska-Cedro (Poland)
Jan Czernicki (Poland)
Ewa Demczuk-Włodarczyk (Poland)
Andrzej Kawecki (Poland)
Andrzej Kleinrok (Poland)
Krzysztof Stanisław Klukowski (Poland)
Romuald Krajewski (Poland)
Krystyna Księżopolska- Orłowska (Poland)
Jolanta Kujawa (Poland)
Anna Marchewka (Poland)
Jerzy Socha (Poland)
Zbigniew Śliwiński (Poland)


MIĘDZYNARODOWA RADA NAUKOWA

Heiner Austrup (Winsen, Germany)
Oleg Bilyanskiy (Lwów, Ukraina)
Tetyana Boychuk (Iwano-Frankowsk, Ukraine)
Ulrich Dockweiler (Bad Salzuflen, Germany)
Yevhen Dzis (Lwów, Ukraine)
Jean-Michel Gracies (Paryż, France)
Zuzana Hudáková (Ružomberok, Slovakia)
Maciej Machaczka (Sztokholm, Sweden)
Kas Mazurek (Lethbridge, Canada)
Gil Mor (New Haven, USA)
Serhiy Nyankovskyy (Lviv, Ukraine)
L‘udmila Podracka (Košice, Slovakia)
Oliver Racz (Košice, Slovakia)
Marek Rudnicki (Chicago, USA)
Piotr Sałustowicz (Bielefeld, Germany)
Victor Shatylo (Żytomierz, Ukraine)
Carolyn Summerbell (Durham, United Kingdom)
Peter Takač (Košice, Slovakia)
Grzegorz Telega (Milwaukee, USA)
Oleksandra Tomashevska (Lviv, Ukraine)
Andriy Vovkanych (Lviv, Ukraine)
Edward Walczuk (Minsk, Belarus)
Margret A. Winzer (Alberta, Canada)
Zbigniew K. Wszołek (Florida, USA)


ZESPÓŁ KONSULTANTÓW

Eugeniusz Bolach (Poland)
Janusz Cwanek (Poland)
Idalia Cybulska (Poland)
Danuta Dzierżanowska-Madalińska (Poland)
Bogusław Frańczuk (Poland)
Marcin Kamiński (Poland)
Piotr Kaliciński (Poland)
Piotr Majcher (Poland)
Grzegorz Panek (Poland)
Marek Pieniążek (Poland)
Krystyna Pierzchała (Poland)
Jerzy Reymond (Poland)
Aleksander Ronikier (Poland)
Joanna Sadlej (Poland)
Ludwika Sadowska (Poland)
Jarosław Sławek (Poland)
Jerzy Widuchowski (Poland)
Marek Woźniewski (Poland)